KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12969263
nr 1296 9263
Etsning
eftertryck, "Hollandiae Comidatus", bladets mått: 78x61, oramat löst blad. Ej signerad
Kondition: vikt
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:49:53
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
800 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr